CAT

 

 

Caterpillar dünyanın lider inşaat ve madencilik ekipmanı, dizel ve doğal gazlı motor, endüstriyel türbin ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir. Aynı zamanda Caterpillar Financial Services ile lider finansman hizmetleri tedarikçisiyiz.

MÜŞTERİLERİN BAŞARISI İÇİN BURADAYIZ

Müşterilerimiz ve dünyamız için daima çalışmaya devam edeceğiz. Dünyanın her köşesinde müşterilerimiz var; başarımızın kaynağının müşterilerimizin başarılarına sağladığımız katkılar olduğunu biliyoruz.

YAŞAMLARI DEĞİŞTİRMEK İÇİN VARIZ

Faaliyet gösterdiğimiz ve içerisinde yaşadığımız topluluklara katkıda bulunma sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz. 1952’de kurulan Caterpillar Foundation, çevresel sürdürülebilirliğe, eğitime erişime ve temel insani ihtiyaçların karşılanmasına destek sağlamak yoluyla tüm dünya çapında sürdürülebilir kalkınmayı hayata geçirmeye yardımcı olmaktadır.

GELECEK İÇİN VARIZ

Yenilikçi ürünler ve üstün teknolojiler yoluyla uzun yıllardır müşterilerimize çözümler üretiyoruz. İster daha az yakıtla daha fazla toprak taşımanın yollarını ararken, ister daha düşük emisyonlu ürünler geliştirirken veya ister bağımsız araç çözümlerini keşfederken, en büyük gücümüz müşteri geribildirimlerini fikirler ve eylemlerle bir araya getirerek müşterilerimizin başarıya ulaşmasını sağlamaktır. Şimdi ve gelecekte.