KOTON

 

 

Koton olarak, 1988’de İstanbul Kuzguncuk’ta açılan 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan hikayemizi, bugün uluslararası bir moda perakende markası olarak devam ettiriyoruz. Zengin ürün koleksiyonlarımız ve orijinal tasarımlarımızla Türkiye’nin moda ve perakende öncüsüyüz. 1996 yılında Münih’te açtığımız ilk yurtdışı showroomumuz ardından 2002 yılında Ortadoğu, Rusya ve Balkanlarda yeni mağazalarımızın açılışını gerçekleştirdik. 55 ülkede online satış kanalımız Koton.com ve pazar yerleri aracılığıyla ve 202’si yurtdışında, 243 yurtiçinde olmak üzere toplam 445 mağazada, dünya genelinde ise 1000’den fazla satış noktasında faaliyetlerimizi sürdürürken master franchise ve franchise toptan satış gibi farklı kanallarla satış ağımızı genişletmeye devam ettik.

 

 

Geniş ve yetenekli tasarım ekibimizle her yaşa ve tarza uyum sağlayabilecek çeşitlilikte oluşturduğumuz koleksiyonlarımızla kadın, erkek, çocuk, aksesuar, bebek, güzellik gibi pek çok farklı kategoride en moda ve trend tasarımları mağazalarımızda Eylül 2015’ten itibaren de Koton.com’da müşterilerimize sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve yaratıcı, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımımızla global bir marka olarak moda ve perakende sektöründe hızla büyümeye devam ediyoruz.

 

 

Koton’da faaliyet gösterdiğimiz her alanda İnsana, İşimize, Topluma, Dünyamıza saygı duyarak “Yaşama Saygı” önceliğiyle üretim ve tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilirlik anlayışımız ve fırsat eşitliği yaratan politikalarımızla içinde bulunduğumuz çevreye, topluma ve tüm paydaşlarımıza karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz. İnsana ve topluma değer katma, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma duyarlılığıyla 33 yıldır sektörde faaliyetlerimizi sürdürürken master franchise toptan satış gibi farklı kanallarla satış ağımızı genişletmeye devam ettik.

 

 

Müşterilerimizi anlama odaklı attığımız her adımda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşteri ve teknoloji odaklı çalışma anlayışımızın bir getirisi olarak artan bir ivmeyle geleceğe doğru ilerliyoruz. Bu süreçte sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturuyor, farklılıkları organizasyon kültürümüzün içinde barındırıyor ve işlerimizi sürdürürken bu farklılıklardan beslenerek çalış- malarımızla paydaşlarımıza değer katmaya devam ediyoruz.Koton olarak, 1988’de İstanbul Kuzguncuk’ta açılan 25 metrekarelik bir mağaza